خداحافظ ...

دوستای مهربون مرسی که چشماتون و اینجا آوردید .

داغونم اونقدر داغون که دیگه چیزی واسم اهمیت و اون معنای واقعی و نداره...

این وبلاگ تخته شد ....

                                                                       الاهی چشم به راه هیچکس نمانید...

/ 15 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا

از اینکه خود واقعیمو از کسی مخفی نمی کنم احساس خوبی دارم! دوست دارم خودم باشم .. چه توی نت چه توی خیابون خونه دانشگاه وبلاگ همه جا خودم باشم. خود خود خودم...!چیزی برای مخفی کردن ندارم.

ناهید

سلام ای بابا چی شده؟ چرا دیگه نمیایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تعجب]

چشمک

دوست میدارم . مغزم کرمک گرفته . دوست نداره اپ کنه . مثل تو . هیییم[نیشخند]

سحاب

بنال ای دل که در نای زمان، فریاد را کشتند بهین آموز گار مکتب ارشاد را کشتند اساتید جهان باید به سوگ علم بنشینند که در دانشگه هستی، بزرگ استاد را کشتند شهادت بزرگ پرچمدار مذهب تشیع امام جعفر صادق بر شما دوست عزیز تسلیت[گریه]

بچه باحال

سلام داداشی من شرمنده م که این مدت نبودم.مسافرت بودم. دسترسی به نت نداشتم. ای بابا این حرفا چیه تو که باز نا امید شدی؟ ! میدونی ناامیدی از گناهان خیلی خیلی بزرگه ولی ما به حسابش نمیاریم! یعنی دیگه زندگی کردن که قشنگترین هدیه ی خداونده حتی با سختیاش برات معنا نداره؟ منو از خودت نا امید نکن! من همیشه فکر میکردم نه مطمئن بودم که تو جزو وبلاگ نویسای با ایمان و با شهامتیا! یه یا علی بگو همه چیزای ناراحت کننده رو فراموش کن و مطمئن باش اگه خدا چیزی رو بهت نداده حتما حتما خیر و صلاحت توش بوده. اینو مطمئن باش شک نکن. پس یا علی داداشی.

ناهید

تا زمین در گردش و تا آسمان در چرخش است، یاد یاران چون شما بر قلب ما ارامش است[گل]

مسی

من هنوز منتظرم تا بیای و دوباره بنویسی

مسی

من هنوز منتظرم تا بیای و دوباره بنویسی

سحاب

سلام بر داداش میثم خودم[زبان] این روزا فرصت اینو نداشتم که بیام و ببینم که در چه حالی[شرمنده] اما الان اومدم و می بینم که از خدا حافظی و تخته شدن وبلاگ حرف زدی[عصبانی]. دیگه داره حالم بد می شه الان تو سومین وبلاگی هستی که رفتم و از این خبرا شنیدم[عصبانی] منم پس دیگه میرم و دیگه نمی آم[گریه].